Бетонні суміші

Бетон М-100 – М-400
Березовицький залізобетонний комбінат «Будіндустрія» представляє на ринку будматеріалів якісні бетонні суміші основних марок (М-100 – М-400). Різноманітність продукції дозволяє купити бетон в Тернополі або замовити бетон в інші міста, який забезпечить всі потреби індивідуального та комерційного будівництва.
  ЗАМОВИТИ ПРОДУКЦІЮ

  Види та маркування бетону

  Від технічних показників бетонної суміші залежить її функціональність, сфера застосування і, звичайно, вартість бетону. Щоб замовнику було простіше вибрати і купити бетон, який підійде для виконання запланованих робіт, подаємо загальну інформація про марки бетону (за маркуванням М-100 – М-400) та в кількох словах означуємо призначення сумішей. Детальнішу інформацію дивіться на сторінці відповідної марки бетону.
  Акція: 5% знижки на бетон

  Вартість бетону М-100 – М-400

  Від характеристик та, відповідно, марки суміші залежить вартість бетону. Якщо вас цікавить ціна бетону (ціна міксера бетону або ціна за кубічний метр), перейдіть за посиланням нижче.

  ВАРТІСТЬ БЕТОНУ М-100 – М-400

  Де купити бетон в Тернополі

  Якщо вам потрібно замовити бетон для будівництва будь-якого типу та масштабу, зверніть увагу на нашу продукцію. Ми виготовляємо бетонні суміші на Березовицькому залізобетонному комбінаті і забезпечуємо ретельний контроль кожного етапу виробництва. Уся продукція проходить регулярну сертифікацію і відповідає стандартним технічним вимогам.

  Окрім того у нас працює доставка бетону в Тернопіль та по Україні. Ви можете купити бетон у потрібному обсязі, замовити міксер бетону необхідного класу і марки та оформити доставку у зручний для вас час.

  Також ми надаємо автобетононасос для обслуговування будівельного майданчика.

  Будемо раді відповісти на всі ваші запитання. Щоб отримати консультацію та замовити бетон, зв'яжіться з нами зручним способом.
  Бажаєте замовити?
  Заповніть форму замовлення
  та наш менеджер зв'яжеться з вами