Цемент фасований, 25 кг

Купити цемент

Переваги:
  • Стабільність всіх параметрів
  • Радіаційна якість - 1 клас за РБНУ-97 ДБН-97
  • Екологічно чистий - вміст лугів у перерахунку на Na2O до 1 %
  • Фасування по 25 кг мішок
ЗАМОВИТИ ПРОДУКЦІЮ

Портландцемент ПЦ ІІ/А-Ш-500

Загальнобудівельний портландцемент з мінеральними добавками від 6 до 20% з гарантованою маркою 500. Такий цемент застосовується для виробництва бетонів у промисловому та приватному будівництві, різноманітних будівельних сумішей, модульних бетонних та залізобетонних виробів для використання у промисловому та приватному будівництві, монолітних конструкцій, силікатних та вапняно-цементних виробів. У нас ви можете купити цемент оптом в Тернополі або замовити потрібну кількість мішків.

Портландцемент виготовляється на основі крейди та суглинків Здолбунівського родовища, геологічна будова якого складається з відкладення кембрійського, крейдяного, палеогенового, неогенового та четвертинного періодів. Неповторні хімічні властивості сировини дають можливість продукувати цемент унікальних властивостей.

Цемент складається на 80% з клінкеру КТ-1 і до 20 % активних мінеральних домішок – доменного гранульованого шлаку. Виробляється згідно з нормами, встановленими ДСТУ БВ.2.7-46-96 "Будівельні матеріали. Цементи загально будівельного призначення. Технічні мови" (умовно відповідає СЕМ І 42,5, DIN 11641, EN-196).

Якість кожної партії цементу перевіряється лабораторією, акредитованою Українським центром стандартизації, метрології і сертифікації. Всі хімічні, фізичні та санітарні параметри підтверджуються відповідними документами. Сертифікований інститутом "Орган з сертифікації цементів СЕПРОЦЕМ" м. Харків.

Якщо вам потрібно купити цемент в Тернополі, заповніть форму на сайті або зв'яжіться з нами зручним способом.
Бажаєте замовити?
Заповніть форму замовлення
та наш менеджер зв'яжеться з вами